Kontakt
Kontakt
RAFI GmbH & Co. KG

Ravensburger Str. 128–134
88276 Berg/Ravensburg
Deutschland
T +49 751 89-0
F +49 751 89-1300

Phone Mail
Befehls- und Meldegeräte von RAFI

RAFI Hungaria Kft

  1. Startseite
  2. Ι Unternehmen & Karriere
  3. Ι Historie & Standorte

A RAFI Hungaria Kft. 1991. április 17-én alakult, székhelye Magyarországon, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Mezőtúron található. Ügyvezető igazgató 2011 óta Tóth Lajos. Folyamatos fejlődés jellemezte a cég elmúlt időszakát, ami részben az árbevétel, részben a foglalkoztatott létszám látványos növekedésében mutatkozott meg. A 2020-as gazdasági évben a cég statisztikai állományi létszáma 496 fő volt, ezzel a város legnagyobb foglalkoztatója.

A Kft. 100%-ban a németországi székhelyű RAFI GmbH & Co. KG tulajdonában áll, amely a RAFI cégcsoporthoz tartozik. A cégcsoport központja Németország délnyugati részén, Bergben található, és tulajdonosa a kanadai illetőségű Oaktree vagyonkezelő társaság.

A RAFI Hungaria Kft. tevékenysége az elektromechanikai (ún. komponensek), elektronikai,  orvoselektronikai és autóipari, termékcsoportokhoz tartozó termékek gyártása a rendelkezésre bocsátott know-how (gyártási dokumentáció), anyagok, (alkatrészek és segédanyagok), valamint termelőeszközök (gépek, berendezések) segítségével, bérmunka formájában.

A Kft. csak a vállalatcsoport számára végez bérmunka tevékenységet, megrendeléseket az anyavállalat, illetve a vállalatcsoporton belüli leányvállalatok adják. Az alap-, és segédanyagok illetve alkatrészek (készletek) a Megbízó tulajdonát képezik. A termeléshez használt gépek, berendezések többsége szintén német tulajdonban van, karbantartási költség a tulajdonost terheli, de a magyarországi működtetésükkel kapcsolatos segédanyag felhasználás (nitrogén, forrasztópaszta) a bérmunkát végző viseli.

Iparágak közül a termékpalettán találhatóak telekommunikációs, mérő-, és ellenőrző rendszerek, műszaki és kereskedelmi termékek, egészségügyben használatos elektronikai felszerelések, közlekedési és szállítási rendszerek és autóipari vezérlőegységek is.

Az értékesített alkatrészek többek között nyomógombokat, kapcsolókat, jelzőgombokat jelentenek, akár vevőspecifikus alkatrészekből készítve a vevő igénye szerint.

Kapcsolat
H-5400, Mezőtúr, Szolnoki út 35.
T +36 56/351-352
F +36 56/551-971
info.hungaria@remove-this.rafi-group.com

Karrier
Felvételre keresünk

T +20/431-6455

hr.hungaria@remove-this.rafi-group.com

Anlagenführer bei RAFI
TERMELÉSI KARBANTARTÓ POZÍCIÓBA

Feladatok

  • mechanikai, pneumatikus, félautomata és automata gépek, berendezések üzemeltetése
  • folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása
  • a tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, a meghibásodott berendezések szakszerű javítása
  • gépek jó állapotának megőrzése
  • a gépekhez tartozó dokumentációk pontos vezetése

Elvárások

  • minimum szakmunkás végzettség (elektronikai vagy mechatronikai)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • csapatjátékos hozzáállás
  • 3 műszak vállalása

Előny

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • gépkarbantartói, forrasztási vagy mechanikai tapasztalat
  • német nyelvtudás
Industriemechaniker bei RAFI
KARBANTARTÓ MUNKAKÖRBE

A RAFI Hungaria Kft. új munkatársat keres erősáramú villanyszerelői végzettséggel karbantartó munkakörbe.

Machinenelektroniker bei RAFI
ELLENŐRZŐ, JAVÍTÓ MŰSZERÉSZ

Elvárás

  • szakirányú elektronikai végzettség
  • több műszak vállalása

Előny

  • elektronikai területen szerzett szakami tapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás

Feladat

  • hibás nyomtatott áramköri lapok javítása
  • ellenőrző program módosítása, optimalizálása
Mitarbeiter bei RAFI
DUALIS KEPZES

MIT NYÚJT A RAFI HUNGARIA KFT A DUÁLIS KÉPZÉS KERETEIN BELÜL?

Betekintést nyerhet a hallgató egy jól működő cég vállalati életébe. A mindennapos életben alkalmazott elektronikai termékek gyártási szakaszainak megismerése a következő területeken: automotív technológia, irányítástechnikai komponensek, információtechnológia, robotika, agrár elektronika. Számtalan cégnél használt SAP vállalatirányítási adatbázis megismerése.

Tudjon meg többet (PDF)

RAFI Hungaria Kft Energiafogyasztás Éves Jelentés

Letöltés
site-to-top