Kontakt
Kontakt
RAFI GmbH & Co. KG

Ravensburger Str. 128–134
88276 Berg/Ravensburg
Deutschland
T +49 751 89-0
F +49 751 89-1300

Phone Mail
Befehls- und Meldegeräte von RAFI

RAFI Hungaria Kft

  1. Startseite
  2. Ι Unternehmen & Karriere
  3. Ι Historie & Standorte

kapcsolat

H-5400, Mezőtúr, Szolnoki út 35.
T +36 56/351-352
F +36 56/551-971
info.hungaria@remove-this.rafi-group.com

karrier

FELVÉTELRE KERESÜNK

H-5400 Mezőtúr, Szolnoki út 35
T +20/431-6455., Fax: 56/551-971

hr.hungaria@remove-this.rafi-group.com

Anlagenführer bei RAFI
TERMELÉSI KARBANTARTÓ POZÍCIÓBA

Feladatok

  • mechanikai, pneumatikus, félautomata és automata gépek, berendezések üzemeltetése
  • folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása
  • a tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, a meghibásodott berendezések szakszerű javítása
  • gépek jó állapotának megőrzése
  • a gépekhez tartozó dokumentációk pontos vezetése

Elvárások

  • minimum szakmunkás végzettség (elektronikai vagy mechatronikai)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • csapatjátékos hozzáállás
  • 3 műszak vállalása

Előny

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • gépkarbantartói, forrasztási vagy mechanikai tapasztalat
  • német nyelvtudás
Industriemechaniker bei RAFI
KARBANTARTÓ MUNKAKÖRBE

A RAFI Hungaria Kft. új munkatársat keres erősáramú villanyszerelői végzettséggel karbantartó munkakörbe.

Előny

  • érintésvédelmi-
  • villámvédelmi-
  • erősáramú berendezések felülvizsgálói képzettség
Machinenelektroniker bei RAFI
ELLENŐRZŐ, JAVÍTÓ MŰSZERÉSZ

Elvárás

  • szakirányú elektronikai végzettség
  • több műszak vállalása

Előny

  • elektronikai területen szerzett szakami tapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás

Feladat

  • hibás nyomtatott áramköri lapok javítása
  • ellenőrző program módosítása, optimalizálása
Mitarbeiter bei RAFI
DUALIS KEPZES

MIT NYÚJT A RAFI HUNGARIA KFT A DUÁLIS KÉPZÉS KERETEIN BELÜL?

Betekintést nyerhet a hallgató egy jól működő cég vállalati életébe. A mindennapos életben alkalmazott elektronikai termékek gyártási szakaszainak megismerése a következő területeken: automotív technológia, irányítástechnikai komponensek, információtechnológia, robotika, agrár elektronika. Számtalan cégnél használt SAP vállalatirányítási adatbázis megismerése.

Tudjon meg többet (PDF)

RAFI Hungaria Kft Energiafogyasztás Éves Jelentés

Letöltés
site-to-top